Saksa kvaliteedis premium klassi Bürstner matkaauto võimaldab kõigi mugavustega puhkusereisi kus iganes soovid viibida

Valikus on 4-kohaline ja 5-kohaline matkaauto. Kõigi mugavustega matkaautos on kööginurk, wc ja dušš, 2 laia voodit ja rohkelt panipaiku koos mahuka garaažiga. Lisaks lai valik lisavarustust.

BÜRSTNER MATKAAUTODE VALIK

Matkaauto Fiat Bürstner Lyseo 690

Burstner-lyseo
  • 4 istekohta /voodikohta
  • manuaal / 6 käiku
  • 103 kW

Matkaauto Citröen Bürstner IXEO 726

Burstner-IXEO
  • 5 istekohta / voodikohta
  • manuaal / 6 käiku
  • 120 kW

Rohkem kui 100 klienti on valinud reisimiseks meie matkaauto

Meie kliendid on kokku läbinud rohkem kui 90 000 seiklusterohket kilomeetrit

Oleme vaid telefonikõne kaugusel ja vajadusel valmis aitama sind 24/7

MIDA MATKAAUTO KASUTAJAD ARVAVAD?

Jäime autoga väga rahule, seest moodne, sõita oli hea, magada oli hea ja soe, kõik toimis nii nagu peab.” – Andre Ustav ★★★★★

Autoga jäime väga rahule, mugav ruumikas kõik vajalik olemas. Ja mulle tuli üllatuseks kui lai mugav on seal tõstetava voodi peal magada.” – Mait Lõhmus ★★★★★

Autoga jäin väga rahule, uus ja puhas, mitte midagi ei ole ette heita. Samuti meeldis, et sain  teie käest ka lisavarustust.”” – Siim Liivamägi ★★★★★

On sul küsimusi?

Kas matkaauto juhtimiseks on vaja erilube?

Matkaauto juhtimiseks piisab B-kategooria juhiloast.

Ma ei ole varem matkaautot kasutanud. Kas juhendate mind?

Matkaauto väljastamisel teeme sulle põhjaliku juhendamise ja anname ülevaate auto käsitsemisega seotud üksikasjadest. Terve rendiperioodi jooksul oleme telefoni teel kättesaadavad ja aitame sind tekkinud küsimuste korral.

Kuidas toimub rendiprotsess?

Saada päring soovitud reisikuupäevadega info@moover.ee ja tasu broneerimisarve. Vahetult enne reisi lepime täpsemalt kokku soovitud lisavarustuses ja saadame rendiarve koos vajaliku infoga.

MIKS VALIDA REISIMISEKS MATKABUSS?

VABADUS – Mitte ükski teine reisimise viis ei paku sellist vabadust nagu matkaautoga reisimine. Sa ei sõltu reisiplaanidest ega -graafikutest, sihtkoha valikul saad olla spontaanne ja sõita kuhu iganes süda kutsub. 

MOBIILSUS – Võid ärgata igal hommikul erineva vaatega looduskaunites kohtades. Iga uus koht pakub uusi võimalusi, uusi kogemusi, täpselt nii nagu sa ise soovid. Teel olles saad teha kohvipausi või valmistada lemmikeine kus iganes soovid. Samas on sul alati valik jääda ühele kohale pikemalt.

MUGAVUS Matkaautoga reisides on sul olemas kõik mugavused nagu koduski – soe tuba, pehme voodi, TV, kööginurk, wc ja sooja veega dušš. Sa ei pea muretsema igal õhtul asjade lahtipakkimise ja hommikul kokkupakkimise pärast, matkaautos on piisavalt panipaiku asjade hoiustamiseks. Lisaks mahukas garaaž ja rattahoidja võimalus.

LOODUSLÄHEDUS – Koge kuldset päikeseloojangut, päikselisi päevi ja tumedat tähistaevast, kuud ja praksuvat lõkketuld, puude kohinat ja vihma krabinat katusel, männimetsa lõhna ja merevee soolasust … ainult vähesed reisimisviisid võimaldavad sellist vaheldust ja loodusega ühes olemist.

SOTSIAALSUS – Matkaautoga reisimine on populaarsem kui kunagi varem. Mugavat reisimist naudivad noored, lastega pered kui ka eakamad inimesed. Automatkajad tervitavad alati üksteist, sõlmitakse uusi tutvusi ja koos sõpruskonnaga võetakse ette ühiseid reise. Karavaniparkides tekib tõeline ühtekuuluvus tunne ja kogukonnavaim – kiiresti leitakse ühiseid jututeemasid, lõkke ümber istudes jagatakse reisimuljeid ja parimaid sihtkohti.

Loe lisaks MATKAAUTO REISIBLOGI, kust leiad häid nõuandeid ja reisisoovitusi autoelamuga reisimiseks

Sul on küsimusi seoses matkaautoga?

Võta ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse.

Marvin Laanemäe, MOOVER OÜ


Võta ühendust:

✉︎ info@moover.ee / 📞 50 323 70

📍Tule matkaautodega tutvuma Tartu lähistele Külitsele

Saa esimesena teada matkaautoga reisimise uudistest ja sooduspakkumistest.

LIITU UUDISKIRJAGA!

*Me ei spämmi ja hoiame sinu andmed kaitstuna.