Rendi Saksa kvaliteedis premium klassi Bürstner matkaauto

Bürstner matkaauto võimaldab kõigi mugavustega puhkusereisi, kus iganes soovid viibida.

Valikus on 4-kohaline ja 5-kohaline matkaauto. Matkaauto on sobilik suuremale perele või 4-le täiskasvanule. Kõigi mugavustega matkaautos on kööginurk, wc ja dušš, 2 suurt voodit ja rohkelt panipaiku koos mahuka garaažiga.

Valikus on kaks Bürstner matkaautot:

Fiat Bürstner Lyseo 690

  • 2020 a. 
  • 103 kW
  • 4 istekohta / voodikohta
  • Manuaal / 6 käiku

Vaata matkaautot

Citröen Bürstner IXEO 726

  • 2019 a. 
  • 120 kW
  • 5 istekohta / voodikohta
  • Manuaal / 6 käiku

Vaata matkaautot

5 PÕHJUST MATKAAUTOGA REISIMISEKS

VABADUS – Mitte ükski teine reisimise viis ei paku sellist vabadust nagu matkaautoga reisimine. Sa ei sõltu reisiplaanidest ega -graafikutest, sihtkoha valikul saad olla spontaanne ja sõita kuhu iganes süda kutsub. 

MOBIILSUS – Võid ärgata igal hommikul erineva vaatega looduskaunites kohtades. Iga uus koht pakub uusi võimalusi, uusi kogemusi, täpselt nii nagu sa ise soovid. Teel olles saad teha kohvipausi või valmistada lemmikeine kus iganes soovid. Samas on sul alati valik jääda ühele kohale pikemalt.

MUGAVUS Matkaautoga reisides on sul olemas kõik mugavused nagu koduski – soe tuba, pehme voodi, TV, kööginurk, wc ja sooja veega dušš. Sa ei pea muretsema igal õhtul asjade lahtipakkimise ja hommikul kokkupakkimise pärast, matkaautos on piisavalt panipaiku asjade hoiustamiseks. Lisaks mahukas garaaž ja rattahoidja võimalus.

LOODUSLÄHEDUS – Koge kuldset päikeseloojangut, päikselisi päevi ja tumedat tähistaevast, kuud ja praksuvat lõkketuld, puude kohinat ja vihma krabinat katusel, männimetsa lõhna ja merevee soolasust … ainult vähesed reisimisviisid võimaldavad sellist vaheldust ja loodusega ühes olemist.

SOTSIAALSUS – Matkaautoga reisimine on populaarsem kui kunagi varem. Mugavat reisimist naudivad noored, lastega pered kui ka eakamad inimesed. Automatkajad tervitavad alati üksteist, sõlmitakse uusi tutvusi ja koos sõpruskonnaga võetakse ette ühiseid reise. Karavaniparkides tekib tõeline ühtekuuluvus tunne ja kogukonnavaim – kiiresti leitakse ühiseid jututeemasid, lõkke ümber istudes jagatakse reisimuljeid ja parimaid sihtkohti.

Loe lisaks MATKAAUTO REISIBLOGI, kust leiad häid nõuandeid ja reisisoovitusi autoelamuga reisimiseks

Sul on küsimusi seoses matkaautoga?

Võta ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse.

Marvin Laanemäe, MOOVER OÜ


Võta ühendust:

✉︎ info@moover.ee / 📞 50 323 70

📍Tule matkaautodega tutvuma Tartu lähistele Külitsele

Jälgi meid Facebookis

Saa esimesena teada matkaautoga reisimise uudistest ja sooduspakkumistest.

LIITU UUDISKIRJAGA!

*Me ei spämmi ja hoiame sinu andmed kaitstuna.