Pakume rentimiseks mugavaid Saksa kvaliteedis premium klassi matkaautosid

5-kohaline Citröen Bürstner võimaldab kõigi mugavustega puhkusereisi, kus iganes soovid viibida.

Matkaauto on sobilik suuremale perele või 4-le täiskasvanule. Kõigi mugavustega matkaautos on kööginurk, wc ja dušš, 2 suurt voodit ja rohkelt panipaiku koos mahuka garaažiga.

Pakume rentimiseks kahte Bürstner matkaautot:

5 põhjust matkaautoga reisimiseks:

1. VABADUS 

Mitte ükski teine reisimise viis ei paku sellist vabadust nagu matkaautoga reisimine. Sa ei sõltu reisiplaanidest ega -graafikutest, sihtkoha valikul saad olla spontaanne ja sõita kuhu iganes süda kutsub. 

2. MOBIILSUS 

Võid ärgata igal hommikul erineva vaatega looduskaunites kohtades. Iga uus koht pakub uusi võimalusi, uusi kogemusi, täpselt nii nagu sa ise soovid. Teel olles saad teha kohvipausi või valmistada lemmikeine kus iganes soovid. Samas on sul alati valik jääda ühele kohale pikemalt.

3. MUGAVUS

Matkaautoga reisides on sul olemas kõik mugavused nagu koduski – soe tuba, pehme voodi, TV, kööginurk, wc ja sooja veega dušš. Sa ei pea muretsema igal õhtul asjade lahtipakkimise ja hommikul kokkupakkimise pärast, matkaautos on piisavalt panipaiku asjade hoiustamiseks. Lisaks mahukas garaaž ja rattahoidja.

4. LOODUSLÄHEDUS

Koge kuldset päikeseloojangut, päikselisi päevi ja tumedat tähistaevast, kuud ja praksuvat lõkketuld, puude kohinat ja vihma krabinat katusel, männimetsa lõhna ja merevee soolasust … ainult vähesed reisimisviisid võimaldavad sellist vaheldust ja loodusega ühes olemist.

5. SOTSIAALSUS

Matkaautoga reisimine on populaarsem kui kunagi varem. Mugavat reisimist naudivad noored, lastega pered kui ka eakamad inimesed. Automatkajad tervitavad alati üksteist, sõlmitakse uusi tutvusi ja koos sõpruskonnaga võetakse ette ühiseid reise. Karavaniparkides tekib tõeline ühtekuuluvus tunne ja kogukonnavaim – kiiresti leitakse ühiseid jututeemasid, lõkke ümber istudes jagatakse reisimuljeid ja parimaid sihtkohti.


Võta ühendust info@moover.ee või 📞 50 323 70

📍Tule matkaautodega tutvuma Tartu lähistele Külitsele

Jälgi meid Facebookis