7 põhjust miks valida reisimiseks matkaauto

Valitseb aeg, millal me oleme sunnitud jääma paikseks, veetma rohkem aega kodudes ja meil on hoopis võimalus avastada kodumaad. Juba möödunud aasta kogus matkaautoga reisimine tuure, matkaautosid renditi aktiivsemalt kui varem ja reisiti nii Eestis kui Lätis-Leedus. Kasvavas trendis jätkub see ka sel aastal.

Seega kui oled mõeldnud matkaautoga reisimisele, aga mingil põhjusel seda pidevalt edasi lükanud, siis just käesoleval aastal on parim viis valida reisimiseks matkaauto.

Siin on 7 põhjust, miks võiksid sel aastal reisida matkaautoga:

1. Matkaautoga reisimine üha populaarsem

Matkaautodega reisimine on viimastel aastatel maailmas üha populaarsust kogumas, nii ka Eestis. Tehnoloogiline areng ja uus põlvkond inimesi, kes naudivad sõltumatust, vabadust, ja mobiilsust annab kasvavale trendile hoogu juurde. Mugavat reisimist naudivad noored, lastega pered kui ka eakamad inimesed. MOOVER valikus olevate matkaautode juhtimiseks ei ole vaja erilube, piisab B-kat juhiloa olemasolust.

2. Matkaautoga reisimine on mugav

Matkaautoga reisimine on mugav, sest Sul on olemas kõik vajalik igapäevasteks vajadusteks – täisvarustuses kööginurk, kus saad valmistada oma perele toitu, mugavad laiad voodid, wc ja sooja veega dušš, TV, et jälgida oma lemmiksaateid. Sa ei pea muretsema igal õhtul asjade lahtipakkimise ja hommikul kokkupakkimise pärast, matkaautos on piisavalt panipaiku asjade hoiustamiseks. Lisaks mahukas garaaž ja rattahoidja.

“Esimene reis matkabussiga ja latt on nüüd kõrgele seatud. Ruumi jääb ülegi ja kõiki võimalusi ei jõudnud kasutada viie päeva jooksul.” ütleb Gerda Suits, kes reisis matkabussiga Eestis.

Matkaauto-Bürstner-Lyseo-Limited-690
Matkaautos on kõik võimalused mugavaks äraolemiseks

3. Matkaautoga reisimine on turvaline

Matkaauto on reisimiseks turvaline, seda eriti tänases COVID-19-maailmas. Sul on olemas liikumisvabadus ja võimalus ise otsustada kus viibida, matkaautoga reisides võid vabalt olla päevi vaid oma pere seltsis, ilma, et võõraste inimestega kokku puutuks.

4. Liikumisvabadus

Igapäevaste toimetuste ja töö kõrvalt on keerukas planeerida pikalt ette puhkusereisi. Samas nädalavahetuseks matkaauto rentimine ei nõua erilist ettevalmistust – võta kaasa vaid isiklikud asjad ja vajuta gaasi ning peagi oled juba uues keskkonnas – mere ääres, metsas või looduse keskel. Sa ei sõltu reisiplaanidest ega -graafikutest, sihtkoha valikul saad olla spontaanne ja sõita kuhu iganes süda kutsub. Võid ärgata igal hommikul erineva vaatega looduskaunites kohtades. Iga uus koht pakub uusi võimalusi, uusi kogemusi, täpselt nii nagu sa ise soovid. Teel olles saad teha kohvipausi või valmistada lemmikeine kus iganes soovid. Samas on sul alati valik jääda ühele kohale pikemalt.

5. Lõpuks on meil aega reisida!

Täna kui paljudel inimestel on võimalik teha tööd kodukontoris kaugtööna ja lapsed õpivad e-õppena, saab töötada ja õppida ükskõik kus – kodus, aias, matkaautos. Sa ei pea kulutama aega kontoris ega liiklusummikus istudes, vaid tänapäevane tehnoloogia võimaldab töötada seal kuhu sa matkaauto pargid.

matkaauto-moover-kaugtöö
Sinu kontor asub seal kuhu pargid oma matkaauto

6. Otsustamisvabadus

Kellele ei meeldiks aeg-ajalt saada kodust välja, et näha uusi kohti, saada elamusi, põnevaid kohtumisi? Ise otsustada kuhu minna, mida teha ja kellega kohtuda. Seda kõike võimaldab matkaautoga reisimine – vabadus liikuda, avastada uusi põnevaid paiku ja nautida privaatsust.

7. Sel aastal avasta kodumaad!

Kuigi võib tunduda, et mis meil siin väikeses Eestis ikka vaadata on, siis Eestis on nii palju põnevaid kohti, mida külastada. Oled Sa seisnud mandri-Eesti läänepoolseimas tipus, kuulanud metsakõla läbi Ruupi, seinud kõrbeliivas siinsamas Eestis? Põnevaid sihtkohti matkaautoga reisimiseks leiad reisiblogist.

Pähni kolakojad

Mis siis saab kui ma ei saa reisile minna?

Tänases maailmas pole siiski miski kindel. On juba muutunud normaalsuseks, et suletakse riigipiire või Sinu lennureis võidakse tühistada, kuid matkaautoga reis ära ei jää. Kui siiski peaks juhtuma, et Sa ei saa reisida planeeritud ajal, võimaldame Sul reis ümber broneerida.

Broneeri matkaauto juba täna ja naudi meeldejäävat puhkusereisi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga